START TIMES - SPLASH 3 2019

First Name Last Name WAVE TIME Dist Gender Cat
Charlotte Abell 1 07:35 3000m Female STD
Grace Allen 1 07:35 3000m Female STD
Kathleen Allen 1 07:35 3000m Female STD
Camilla Allwood 1 07:35 3000m Female VET
Ali Al-Tek 3 07:45 3000m Male VET
Freya Anglin-Liiv 5 08:25 750m Female STD
Quentin Barnini 4 08:20 1500m Male STD
David Barrett 3 07:45 3000m Male VET
Melody Bartlett 1 07:35 3000m Female VET
Lisa Basi 1 07:35 3000m Female VET
Max Benjamin 4 08:20 1500m Male STD
Matt Best 2 07:40 3000m Male STD
James Blease 2 07:40 3000m Male STD
Kitty Bocskor 1 07:35 3000m Female STD
Dotty Bouck-Standen 1 07:35 3000m Female STD
Jane Bradley-Smith 4 08:20 1500m Female STD
Michael Bradley-Smith 5 08:25 750m Male STD
Richard Brauch 3 07:45 3000m Male VET
Eoghan Breen 4 08:20 1500m Male VET
Tina Briden 4 08:20 1500m Female VET
Tobin Brothers 1 07:35 3000m Female VET
Frederic Brouillet 3 07:45 3000m Male STD
Melissa Bullen 4 08:20 1500m Female STD
Stefano Cappanari 3 07:45 3000m Male STD
Robert Carruthers 3 07:45 3000m Male STD
Bethan Cash 1 07:35 3000m Female STD
Kate Cheesman 1 07:35 3000m Female STD
Christine Christensen 4 08:20 1500m Female STD
Kim Coleman 5 08:25 750m Female VET
Emma Collum 4 08:20 1500m Female STD
Stan Colomb 2 07:40 3000m Male STD
Sam Cook 2 07:40 3000m Male STD
Daniel Cooklin-smith 2 07:40 3000m Male STD
Helen COOPER 1 07:35 3000m Female STD
Laura Coulier 1 07:35 3000m Female STD
Abby Crawford 4 08:20 1500m Female STD
Katie Curd 1 07:35 3000m Female STD
Meera Das 1 07:35 3000m Female VET
Caroline de Peyrecave 4 08:20 1500m Female STD
James Dinsdale 2 07:40 3000m Male STD
Gemma Drake 4 08:20 1500m Female STD
Jessica Drury 1 07:35 3000m Female VET
Keith Duncan 4 08:20 1500m Male VET
Tane Dunlop 5 08:25 750m Male VET
Philip Edelston 4 08:20 1500m Male STD
Sam Edwards Withdrawn       STD
Joshua Embury 2 07:40 3000m Male STD
Gary Embury 3 07:45 3000m Male VET
Lara Farnham 1 07:35 3000m Female VET
Sophie Ferguson 1 07:35 3000m Female STD
William Ferreira 4 08:20 1500m Male VET
James Filsell 3 07:45 3000m Male STD
Clodagh Flannery 1 07:35 3000m Female STD
Brian Foley 3 07:45 3000m Male VET
Gary Foster 2 07:40 3000m Male VET
Tom Fuller 5 08:25 750m Male STD
Alicja Furmanczyk 1 07:35 3000m Female STD
Rosie Galvin 4 08:20 1500m Female STD
Yacov Gani 3 07:45 3000m Male VET
Gina Gardener 1 07:35 3000m Female STD
Kaylee Gauntlett 1 07:35 3000m Female STD
Jean-Baptiste GICQUEL 2 07:40 3000m Male STD
Katey Gold 4 08:20 1500m Female STD
Richard Gordon 2 07:40 3000m Male STD
Matthew Gould 2 07:40 3000m Male VET
Lee Griffin 1 07:35 3000m Female VET
Diane Hamer 1 07:35 3000m Female VET
Robert Harris 2 07:40 3000m Male STD
Amie Harrison 1 07:35 3000m Female STD
Mike Hayers 4 08:20 1500m Male STD
Emilie Hayter 4 08:20 1500m Female STD
Bryony Henry 1 07:35 3000m Female STD
Jessica Herman 4 08:20 1500m Female STD
Jack Herriot 4 08:20 1500m Male STD
Fiona Hikmet 1 07:35 3000m Female VET
David Holden-White 2 07:40 3000m Male STD
Martyn Holman 2 07:40 3000m Male VET
Peter Holmes 2 07:40 3000m Male STD
Chloe Hough 4 08:20 1500m Female STD
Liz Hourican 1 07:35 3000m Female VET
Ben Hubbard 3 07:45 3000m Male VET
David Hughes 2 07:40 3000m Male STD
Rachael Humphreys 4 08:20 1500m Female VET
Sian Humphries 4 08:20 1500m Female STD
Riccardo Iacono 2 07:40 3000m Male VET
Laura Illand 5 08:25 750m Female STD
Mark Ivens 2 07:40 3000m Male VET
andrew john 3 07:45 3000m Male STD
Amy Jowett 1 07:35 3000m Female VET
Neil Keaveney 4 08:20 1500m Male VET
Jon Kernkraut 2 07:40 3000m Male VET
Ben Khan 2 07:40 3000m Male STD
Caleigh Kimberley 4 08:20 1500m Female STD
Aga Klimowicz 1 07:35 3000m Female VET
Bartek Kulaga 3 07:45 3000m Male VET
Will Lake 2 07:40 3000m Male STD
Emma Layfield 1 07:35 3000m Female VET
Michael Lieberherr 2 07:40 3000m Male STD
Alex Liggitt 4 08:20 1500m Male STD
Rose Limaye 1 07:35 3000m Female STD
Ben Lloyd 4 08:20 1500m Male STD
Kemlo Longstaff 2 07:40 3000m Male STD
Stephen Lorimer 2 07:40 3000m Male VET
Abraham Louw 4 08:20 1500m Male VET
Fred Loxton 2 07:40 3000m Male STD
Alexander Macarthur 3 07:45 3000m Male STD
Andrew MacKenzie 2 07:40 3000m Male VET
Madeline MacKenzie 1 07:35 3000m Female STD
andrew marshall 2 07:40 3000m Male VET
Naz Masraff 1 07:35 3000m Female STD
Rebecca McCarthy 1 07:35 3000m Female STD
David McCarthy 3 07:45 3000m Male STD
Eugene McCormick 4 08:20 1500m Male STD
James McDonald 2 07:40 3000m Male VET
Charles McGregor 2 07:40 3000m Male STD
Jack McNicholl 2 07:40 3000m Male STD
Nathan Meadows 3 07:45 3000m Male VET
David Morton 2 07:40 3000m Male VET
james moy 2 07:40 3000m Male STD
Stephanie Muth 1 07:35 3000m Female STD
Karen Nicoll 3 07:45 3000m Female VET
elspeth oliver 4 08:20 1500m Female STD
Giles Oliver 4 08:20 1500m Male STD
Neil Pacey 2 07:40 3000m Male VET
Jonathan Palmer 4 08:20 1500m Male VET
Mary Parham 1 07:35 3000m Female STD
Josephine Park 1 07:35 3000m Female STD
Luke Parker 2 07:40 3000m Male STD
Tom Parker 2 07:40 3000m Male STD
Tom Parsons 3 07:45 3000m Male VET
Viktor Petersson 3 07:45 3000m Male STD
Lorenzo Picco 2 07:40 3000m Male STD
Peter Pickering 3 07:45 3000m Male STD
ralph pinel 2 07:40 3000m Male VET
David Plato 3 07:45 3000m Male VET
Becky Power 1 07:35 3000m Female STD
Jim Prendergast 3 07:45 3000m Male VET
Victoria Quarrell 4 08:20 1500m Female STD
Brendan Quinn 5 08:25 750m Male VET
Nick Radford 3 07:45 3000m Male STD
Sharon Rankin 4 08:20 1500m Female VET
Jennifer Riach 1 07:35 3000m Female STD
Sophie Robins 1 07:35 3000m Female STD
Nikki Robinson 1 07:35 3000m Female STD
Cecile Roques 1 07:35 3000m Female STD
Jennifer Ross 4 08:20 1500m Female VET
Thibaut Rouffineau 2 07:40 3000m Male VET
Alice Ryan 1 07:35 3000m Female STD
Laura Savory 5 08:25 750m Female VET
Laura Sharpe 1 07:35 3000m Female VET
Anthony Shatz 2 07:40 3000m Male VET
Martin Shaw 4 08:20 1500m Male VET
Harriet Shelton 1 07:35 3000m Female STD
Jonathan Shephard 2 07:40 3000m Male STD
Jenny Sherwen 1 07:35 3000m Female STD
Khalid Siddiqui 4 08:20 1500m Male VET
Daniela Sinclair 5 08:25 750m Male STD
Kathryn Skelton 1 07:35 3000m Female STD
David Skinner 3 07:45 3000m Male VET
James Smith 2 07:40 3000m Male STD
Roger Smith 4 08:20 1500m Male VET
Gemma Spencer 4 08:20 1500m Female STD
Thomas Sprange 4 08:20 1500m Male VET
Zoe Stabler 5 08:25 750m Female STD
Jamie Stack 2 07:40 3000m Male STD
Rachel Steele 4 08:20 1500m Female VET
Ruth Sturkey 5 08:25 750m Female VET
Pavitar Sunner 3 07:45 3000m Male VET
Georgie Sutcliffe 1 07:35 3000m Female STD
Hannah Talbot 5 08:25 750m Female STD
James Taylor 2 07:40 3000m Male STD
Rhianon Taylor 4 08:20 1500m Female STD
Sandra TEIXEIRA 4 08:20 1500m Female STD
James Toseland 3 07:45 3000m Male STD
Claire Treanor 4 08:20 1500m Female VET
Claire Tunley 1 07:35 3000m Female VET
Martin Turner 2 07:40 3000m Male VET
Matthew Tustain 5 08:25 750m Male VET
Freddie Twist 2 07:40 3000m Male STD
Carolina Vargas 5 08:25 750m Female STD
Rose Veitch 1 07:35 3000m Female VET
david venn 2 07:40 3000m Male STD
Charlotte Watkins 1 07:35 3000m Female STD
Thomas Watson 2 07:40 3000m Male STD
Emma Watson 5 08:25 750m Female STD
Rory Weston 2 07:40 3000m Male STD
Molly Whitehall 4 08:20 1500m Female STD
Sarah Whittaker-Axon 4 08:20 1500m Female STD
Mari Williams 1 07:35 3000m Female VET
Rebecca Williams 4 08:20 1500m Female STD
Sarah Williams 4 08:20 1500m Female VET
Mariella Williams 5 08:25 750m Female STD
John Williams 5 08:25 750m Male VET
Rachel Wiseman 4 08:20 1500m Female STD
Katrina Zee 1 07:35 3000m Female STD